Rose

Status
Afsluttet
Afsluttet den
26. maj 2020 kl. 19:04
Slutpris
100 kr.

Auktionsnummer
2580
Kategori
Lamper og belysning ▸ Loftlamper
Model
Rose
Mærkning
Ingen mærkning
Materiale
Stof
Stand
Enkelte brugsspor
Afhentningssted
Aalborg
Bemærkninger
Fed retro rose lampe. Hørt Simon spies skulle have haft en. Giver et hyggeligt lys. Mangler fatning.